deutsch czech
aktuality o nás nabídka Expedice foto a video kontakt FAQ

Zboží můžete objednat zde

 

  REKREAČNÍ TRIMARAN VUOKSA 3  
Rekreační trimaran Vuoksa-3 je určen pro plavbu po jezerech a velkých řekách. Oplachtění jednou hlavní plachtou je volně otočné kolem stěžně, což zaručuje bezpečnou plavbu při náhlém poryvu větru z jakékoliv strany. Plachta se ovládá jedinou otěží, což je vhodné pro začátečníky. Díky nosnosti hlavního trupu 360 kg nabalíte i na malou vyjížďku velký picknick. Běžná rychlost plavby je 7 km v hodině a v příznivých podmínkách je dosažitelná rychlost 20 km v hodině. Díky praktickému balení v batohu s bederním pásem a ve vaku s popruhem přes rameno, je vhodný i pro dlouhé cesty veřejnou dopravou a pěším pochodem. Snadno se vejde do kufru auta. Trimaran lze postupně doplnit a vybavit na expediční trimaran.
    Cena: 64 950 Kč
    Podrobnější informace
     
  EXPEDIČNÍ TRIMARAN VUOKSA 3  
Skládací trimaran Vuoksa-3 je určen pro plavbu po jezerech a velkých řekách. Šalupové oplachtění má celkovou plochu 6,6 m2 a refovatelné na 3 m2 umožňují plavbu ve velkém rozsahu síly větru. Díky nosnosti hlavního trupu 360 kg je předurčen pro dlouhé expedice. Běžná rychlost plavby je 10 km v hodině a v příznivých podmínkách je dosažitelná rychlost 20 km v hodině. Díky praktickému balení v batohu s bederním pásem a ve vaku s popruhem přes rameno, je vhodný i pro dlouhé cesty veřejnou dopravou a pěším pochodem.
    Cena: 88 800 Kč
    Podrobnější informace
     
EXPEDIČNÍ TRIMARAN LADOGA 2  
Skládací trimaran Ladoga-2 je určen pro plavbu po moři, jezerech a velkých řekách. Čtyři jednotlivé plachty o celkové ploše téměř 10 m2 a refovatelné na 3 m2 umožňují plavbu ve velkém rozsahu síly větru. Pro štíhlost a ostrou dlouhou špici středního trupu uzpůsobeného k rozrážení vln je předurčen pro dlouhé expedice. I v naprostém bezvětří není problém s touto lodí upádlovat 50 km denně. Díky praktickému balení v batohu s bederním pásem a ve vaku s popruhem přes rameno, je vhodný i pro dlouhé cesty veřejnou dopravou a pěším pochodem.
    Cena: 115 750 Kč
    Podrobnější informace
     
© 2009, ABAMI